הכרת הדמות: טוני סטארק – איירון מן (טוני סטארק): פרק ב'

ממשיכים להכיר את טוני סטארק והפעם - יחסיו של טוני סטארק (איירון מן) עם דמויות אחרות. צפו בסיקור באתר החדש שלנו שבתעםתרבות.com 
יחסים עם דמויות אחרות
קפטן אמריקה (סטיב רוג'רס) – איך ננסח את זה בעדינות? הם כמו זוג נשוי. בערך.
השניים אמנם נלחמו זה לצד זה, תמכו אחד בשני, והיו שם ברגעים הקשים. אבל!, הם לא כל כך מרוצים אחד מנוכחתו של השני – עקיצות, ריבים וויכוחים על איזה מהשקפות העולם נכונה. היחסים בינהם על סף הרס מוחלט ב"קפטן אמריקה מלחמת האזרחים" (סיקור בהמשך), בו הם כמעט הורגים אחד את השני.
העולם – טוני סטארק מאמין שצריך "לזרום" עם העולם ולתת להם לפקח על גיבורי על, בעוד שקפטן אמריקה מתנגד לכך נחרצות והצוות מתפלג לשתיים.
ד"ר ברוס באנר (הענק הירוק) – נכון שאין הרבה שיח בינהם, נכון שאין הרבה עלילה וקשרים נראים לעין, אבל כמה פעמים צפיתי וראיתי חיבור בלתי נראה – מתחת לפני השטח. כשד"ר ברוס באנר, הופך לענק הירוק, הוא מצליח להקשיב לטוני. בנוסף, כשהוא
בדמותו הטבעית, הם מוצאים שפה משותפת וייחודית רק להם, הגאונים שבצוות.
טוני סטארק וסטיב רוג'רס (איירון מן וקפטן אמריקה) - MARVEL

טוני סטארק וד"ר ברוס באנר (איירון מן והענק הירוק) - MARVEL

ביקורת על הדמות
במילה אחת – התבגרות. לאורך הסרטים, טוני מתחיל בתור שחצן (בצדק), עשיר שחושב שהכל מגיע לו כי הוא איירון מן ועוזר להציל אנשים. תהליך ההתבגרות שלו מושפע מהדחייה של שילד (s.h.i.e.l.d) להצטרף לנוקמים, וההתאהבות בפפר. הוא גם מצליח לשפר משמעותית את החליפה, ואחרי האירועים בניו יורק הוא מבין שלכל דבר שהוא עושה יש השלכות ולוקח את הדברים יותר ברצינות. טוני סטארק מושפע המון מהוריו, ומאובדנם, ומאוד חשוב לו להראות שהוא "בזכות עצמו" ולא בזכות אביו. טוני סטארק הוא אמיתי, מצחיק, מוסיף עניין, מתוחכם ומלא יצירתיות. כל סרט מחדש הוא מדהים אותי בטכנולוגיה שהוא יוצר ובהתקדמות שלו.
הדגם הראשוני של איירון מן - IMDB
לצפייה בפרק א' של הכרת הדמות: טוני סטארק - איירון מן (טוני סטארק) לחצו כאן

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

סרט לסופ"ש: בלתי מנוצח - ביקורת