הכרת הדמות: ת'ור (כריס המסוורת') - פרק ב'

הכרת הדמות: ת'ור (כריס המסוורת') - פרק ב' - צפו בסיקור באתר החדש שלנו שבתעםתרבות.comהפרק הזה יעסוק ביחסיו של ת'ור עם דמויות אחרות ומה אני חושב עליו.
יחסים עם דמויות אחרות
טוני סטארק - לא ממש ניתן לתאר את מה שמתנהל בינהם כמערכת יחסים, אבל ת'ור כן רואה בטוני סטארק כלא אחר מגאון. ת'ור בתחילת ה"קשר" בינהם לא תמך בו כל כך ולא הבין את שאיפותיו של טוני סטארק, אך בהמשך הוא התפכח ואף גרם להחיאתו של אולטרון.
לוקי - לוקי מנצל לאורך העלילה שוב ושוב את התמימות של ת'ור. ת'ור שרואה בו כבן משפחה, סולח לו על הדברים שהוא עושה ועדיין אוהב אותו. אני מאמין שלוקי גם אוהב את אחיו (הלא ביולוגי) אך עקרון המשפחה אצלו לא נמצא במקום הראשון.
ד"ר ג'יין פוסטר - אהובתו. ת'ור נקרע בין העובדה שהיא בת אדם פשוטה לבין אהבתו אליה. ת'ור מוכן לסכן הכל בשבילה, ורואים כמה היא חשובה לו. 
IMDBIMDB
ביקורת על הדמות
ת'ור הוא ה
Pretty face של הנוקמים. הוא האל, הכל יכול, הבלונדי,סופר חתיך ושרירי,, בעל לב הזהב שמתאהב בבת האדם הפשוטה. לא אקרא לו טיפש כי זה יהיה פשוט לחטואא לדמותו, אבל בצידו של לוקי ברור מי החכם והמושך בחוטים. ת'ור לאורך הסרטים צריך לרדוף ולנסות להספיק להדביק את תוכניותיו של לוקי. הוא מצחיק, מרשים וכשת'ור בסביבה אני מרגיש קצת יותר בטוח לגורלם של הנוקמים האחרים (אל בכל זאת..). קצת חבל לי שטרם ראינו את כל כוחותיו...

לצפייה בפרק א' הכרת הדמות: ת'ור (כריס המסוורת') לחצו כאן

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

סרט לסופ"ש: בלתי מנוצח - ביקורת