סרט למוצ"ש: באמשל'ך

חם חם מהתנור - באמשל'ך יצא רק לפני כמה ימים והנה ביקורת מלאה על מה שעבר עליי באולם הקולנוע (שהיה מלא עד אפס מקום) מספר 1 בהקרנה של באמשל'ך. צפו בסיקור באתר החדש שלנו שבתעםתרבות.Com
תקציר העלילה
תחסכו ממני - אין פה עלילה. בואו נקרא לזה סיפור רקע, טוב? סיפור הרקע של 91 הדקות של הסרט הוא נסיעתה המאולצת של אמילי (איימי שומר*האחת והיחידה*) עם אמה לינדה (גולדי הון) לאקוודור. במהלך הנסיעה משתנה תפיסת עולמן כלפי עצמן וכלפי היחסים בינהן, כאשר הן נחטפות בידי גנגסטר מקומי וצריכות להחלץ ממנו בזכות עצמן. 

באמשל'ך לצפייה ישירה (טריילר):

היה מצחיק? כן, מאוד. היה מעניין? לא כל כך

סרטי קומדיה מתחלקים לשלושה:
עלילתיים-שנונים, עלילתיים-מצחיקים ומצחיקים. רק מצחיקים. וזה בדיוק מה שקורה בבאמשל'ך - הסרט הוא מצחיק. רק מצחיק. לאורך כל הסרט כמעט לא הפסקתי לצחוק יחד עם כל האולם. היה פה הומור פיזי, הומור מתוחכם (welcome ומי שיצפה יבין), בדיחות בהמשכים ובדיחות סקס. איימי שומר יודעת לעשות את העבודה ולהעביר את ההומור הזה לצופה בצורה יוצאת מן הכלל. אני אישית, הגעתי לצפות בסרט ולצחוק, לא הגעתי לסרט מתוך מחשבה שאני מגיעה לצפות בסרט שבאמת תהיה בו עלילה.

איך יודעים כמה סרט הוא מצחיק? הבדיקה הזאת נעשת באופן מאוד פשוט - משווים את הסרט לסרט "שכנים". אני יכול לאמר לכם בביטחון מלא שבאמשל'ך הגיע הכי קרוב לרמתו.
בשורה התחתונה זה אחלה סרט, מצחיק ומבדר ובהחלט מתאים ליציאה של כמה חברים בשישי שרוצים לצחוק קצת. שימו לב רק לא לבוא עם ההורים...

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

סרט לסופ"ש: בלתי מנוצח - ביקורת