סרט למוצ"ש: מפלצת הכסף - ביקורת

מפלצת הכסף - ג'וליה רוברטס עם ג'ורג' קלוני בריקוד מסחרר של משחק מרשים. שילוב של מתח וקלילות, דרמה וחברות שנרקמת בין הגיבורים.לצפייה בסיקור באתר החדש שלנו שבתעםתרבות.comתקציר הסרט:
כל אחד רוצה להתעשר, לאו דווקא מהר או להפוך למיליונר, אלא רק תוספת קטנה שיכולה לשפר לו את רמת החיים במידה כזו שהוא מוכן לסכן את החסכונות שלו בשביל זה. נשמע לכם מוכר? מזכיר קצת את הבורסה, וזה בדיוק מה שג'ורג' קלוני - בתפקיד הקוסם של וולסטריט בתוכנית "מפלצת הכסף" אותה הוא מנחה בניצוחה של הבמאית פטי, הלא היא ג'וליה רוברטס, מנסה למכור לציבור, ומצליח. קייל הוא בחור נורמטיבי שבסה"כ ניסה להבטיח לילד שלו עתיד כלכלי טוב יותר, והלך בעקבות ההצעות של לי להשקיע בבורסה בחברה מסויימת, והפסיד מכך את כל כספו. ועכשיו? מה הוא רוצה? לדעת איך ולמה הוא הפסיד הכל, גם אם ישלם על כך בחייו.
מפלצת הכסף לצפייה ישירה (טריילר):

הנה כמה תובנות שאליהן הגעתי במהלך הצפייה -
ג'ורג' קלוני וג'וליה רוברטס -
פייר? נתנו הופעה. כנראה, שהחברות בינהם בחיים האמיתיים משפיעה כי הם בהחלט העבירו את הרושם של חברים שעובדים יחד שנים ארוכות.
הומור - משובח, ברגעים האחרונים ולא יותר מידי. שלושת התנאים שהופכים סרט להרבה יותר מהנה לצפייה (קחו לדוגמה את סרטי איירון מן ודד פול).
מה המסר? להיות עשר. בם בם בם, תפנית בעלילה. לי וקייל הופכים לBFF כאשר לי מבין, בעזרתה של פטי והצוות שמנסה להציל אותו, שקייל צודק - 800 מיליון דולר של ציבור המשקיעים לא יכלו סתם ככה להעלם, והחברות הגדולות מנצלות את המעמד שלהן והיכולת שלהן לא לתת דין וחשבון (במידה והן מעוותות טיפה את המציאות והאמת) למעשים שלהן. אז מה המסר אתם שואלים? לאדם הקטן כמעט אין יכולת להתמודד עם התאגיד, וזה מצידו, לא ממש סופר אותו.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

סרט לסופ"ש: בלתי מנוצח - ביקורת