סרט לסופ"ש: שושבין להשכרה - קווין הארט מכה שנית

שושבין להשכרה הוא ללא ספק עוד סרט מוצלח בכיכובו של קווין הארט. קומדיה קלאסית עם קטעים מעולים וסוף מרגש - חסר משהו?צפו בסרט באתר החדש שלנו שבת עם תרבות שבתעםתרבות.com
תקציר העלילה:
דאג האריס מחפש שושבין. דאג האריס מחפש שושבין כי הוא סיפר לארוסתו גרטשן שיש לו שבעה שושבינים לחתונתם, אך למעשה אין לו אפילו אחד, ולכן הוא פונה לשירות של שושבין להשכרה אותו מספק ג'ימי קלאהן, וזה מבטיח להרים את "טוקסידו הזהב" - חבילת חתונה מושלמת. כשמדברים על טוקסידו הזהב לא מדברים רק על נאום אחרי הטקס או קצת ריקודים עם האמא של הכלה, אלא שושבינים, פגישות, הופעה מלאה בחתונה ועוד. השושבינים, כיאה לחברי אמת (מושכרים) צריכים לדעת הכל על דאג, רק חבל שהוא לא הקל עליהם.  

שושבין להשכרה לצפייה ישירה - טריילר:

איפה הקומדיה?
ג'ימי נותן את הלב בעבודה, אין ספק. הוא הצליח לגבש שבעה אנשים שיחד עם דאג יוצרים רצף של הומור משובח אך לא מתוחכם במיוחד (מהסוג האהוב עלי). השבעה חייבים ללמוד את כל מה שדאג סיפר עליהם כדי ליצור את הרושם שהם באמת חבריו כבר שנים.
הסרט קופץ מדרמה קומית לגבול הקומדיה הרומנטית, כשג'ימי ודאג על פני השטח אינם אמורים ליצור קשר מעבר לקשר העסקי בינהם אך למעשה ברור שהם יהפכו לחברים טובים. כמובן, בסרט הומור האלימות והאלכוהול חוזר מספר פעמים אשר הופך את הסרט לקליל ומתאים לאווירת שישי כשרק רוצים לצחוק. 

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

סרט לסופ"ש: בלתי מנוצח - ביקורת