מהיר ועצבני 8 - הכי איטי, הכי עצבני - ביקורת

מהיר ועצבני 8 - ביקורת אחרי שיותר מחצי מיליון ישראלים כבר צפו בסרט, גם אני הלכתי לקולנוע וצפיתי בסרט השמיני של סדרת סרטי המירוצים הכי טובה שנראתה. האמ;לק נמצא בסוף, אבל יש כמה ספויילרים בדרך. מהיר ועצבני 8 - צפו בסיקור באתר החדש שלנו שבתעםתרבות.com
תקציר:
הסרט נפתח בסצנת מירוצים של טורטו בקובה. לאחר המירוץ, פוגש טורטו באישה מסתורית שעומדת לשנות את עולמו. דום מצטרף לצוות בהנהגתו של הובס ובמהלך פעולה חשאית עבור הממשלה בוגד דום בצוות. MR NOBODY מאחד מחדש את הצוות יחד עם לא אחר מאשר דקארד שואו (בו נאבקו בסרט הקודם), במטרה למצוא את דום.


מהיר ועצבני 8 לצפייה ישירה - טריילר:

נבל חדש - סייפר

חשבתם שראיתם הכל? סוכני סמים, נהגים משוגעים, FBI ומיליונרים לא עצרו את הצוות. סייפר? נכנסת בדיוק למשבצת נבל העל. לסייפר יש הכל: חכמה וסקסית - צ'ק, כסף, ציוד משוכלל וצבא - צ'ק, היא האקרית טובה יותר מטג' וראמזי ביחד, והיא אפילו מצליחה לגרום לדום להפנות גב לחברים שלו וללטי. סייפר מנסה מאחורי הקלעים של הסרטים הקודמים להשלים את התוכנית שלה, ולאחר שבהובלת דום הם מצליחים להביס אותה ללא ידיעתם, סייפר גורמת לדום לעבוד איתה (או שמא נכון לאמר - בעבורה) כדי, לפי דבריה, לגרום לעולם להתחיל לקחת אחריות (אין כמו קצת פצצות גרעיניות כדי ללמד מישהו לקח).
עצבני -צ'ק, מירוצים? לא כל כך - זווית האפקטים והמשחק

כן, אין ספק (וכל מי שאומר אחרת או שלא ראה את הסרט או שהוא פשוט חסר הבחנה) - מהיר ועצבני 8 הוא ללא ספק אחד הסרטים הכי מושקעים בפעלולים, אקשן, אביזרים, אפקטים והשמדת מכוניות כמובן. היה לנו הכל בסרט הזה - הרס של מאות מכוניות (פריוס מצד אחד, למבורגיני מצד שני, אבל למה את הבנטלי קונטיננטל סופר ספורט שאני כל כך אוהב?), פיצוצים, טילים, צבא נבלים, מכוניות בשליטה מרחוק, הרכב של דום עם אלפי (!!) כוחות סוס ועוד ועוד. מירוצים? להלן סצנות המירוצים בסרט -
סצנת פתיחה בה המירוץ היה פחות ממירוץ אלא כמה תרגילי פיצוצים.
זהו. כן כן, זהו. במהיר ועצבני 8 אין עוד מירוצים. כמובן שהיו עוד המון סצנות עם מכוניות על ושלושה ארבעה מרדפים. לא שאני נגד כן? אבל מהיר ועצבני 7, מהיר ועצבני 8, לעומת מקביליהם הראשונים בסדרה הם ללא ספק יותר עצבניים ממהירים, ומכאן זאת החלטה של כל אחד אם הוא אוהב את זה או לא.


מאחורי הקלעים

אמ;לק - סרט משוגע, הרבה אקשן וקצת מירוצים. לכו לראות, פסח שמח. 

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

סרט לסופ"ש: בלתי מנוצח - ביקורת